Den s Ústeckým krajem a se starosty Litoměřicka

Dotační tituly Ústeckého kraje, záplavová území, nebo také Labská cyklostezka a odpadové hospodářství, to byla témata Dne s Ústeckým krajem, který se odehrál na Litoměřicku. Jednalo se o výjezd vedení Ústeckého kraje na setkání se starosty okresu Litoměřice, kde se nejen prezentovala témata a vize kraje, ale především řešilo to, co starosty v místě zajímá a trápí.

... číst dále

Prezentace

Registrovat na akci

 

Zlaté cimbuří

Napsal jandik. Publikováno v Uncategorised

Zapojte se do hlasování soutěže Zlaté cimbuří! Do 30. září 2023 je možno hlasovat v soutěži, která oceňuje příklady dobré praxe v péči o kulturní památky Ústeckého kraje. Hodnotící komise vybrala z došlých přihlášek 5 postupujících, kteří se nyní budou ucházet o hlasy veřejnosti. Cílem soutěže je podpořit a prezentovat obnovu kulturního dědictví v našem kraji. Za rok 2022 se o ocenění ucházejí tyto kulturní památky:

Den s Ústeckým krajem zavítal na Lounsko

Napsal jandik. Publikováno v Uncategorised

Dotační tituly Ústeckého kraje, doprava o opravy krajských silnic, nebo také cyklostezka Ohře, to byla témata Dne s Ústeckým krajem, který se odehrál na Lounsku. Jednalo se o výjezd vedení Ústeckého kraje na setkání se starosty okresu Louny, kde se nejen prezentovala témata a vize kraje, ale především řešilo to, co starosty v místě zajímá a trápí.

... číst dále